Bilgi ve Özellikler

Cesa Su Residence yüksek teknoloji ve sürekli kalite kontrolüne tabi tutulan 'TSE' ve 'İSO-9001' kalite belgeli yapı malzemeleri ile birlikte inşaa edilecektir. Cesa Su Residence projesinde ki bloklarda statik proje uygulamaları, etüdleri yapılmış sağlam bir zeminde son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır. Cesa Su Residence bünyesinde bulunacak olan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar banyosu residence sakinlerinin sürekli hizmetinde olacaktır. Residence güvenliği titiz bir şekilde 7/24 özel güvenlik ve kamera sistemiyle sağlanacaktır. Ayrıca, Cesa Su Residence sakinleri vale ve temizlik hizmetlerinden faydalanabileceklerdir.

ULAŞIM
Cesa Su Evleri İstanbul'un yeni finans merkezi Ataşehir'e yürüme mesafesindedir. Son deprem yönetmeliğine uygun, zemin etüdleri yapılmıştır. Yüksek kalitede nitelikli konutlardır. TEM, E-5 karayollarına kolay erişim sağlanmaktadır. Metro Ya Yakın. Alışveriş merkezlerine yakın mesafededir.

YAŞAM ALANI
Kapalı otopark. Yüzme havuzu. Spor salonu. Çocuk oyun alanları. Özel güvenlik. Ağaçlandırma ve doğal çim.

BİNA ÖZELLİKLERİ
Taşyünü mantolama. Zemin etüdleri yapılmış sağlam kayalık zemin. Tüm ortak alanlarda sprinkler sistemi. Her katta yangın dolabı ve yangın ihbar butonu. Yangın su deposu. Kamera sistemi. Bina içi dahili telefon sistemi. Her blokta 1 adet 6 kişilik asansör. Asansör ve ortak alanlarda jenaratör.

Satış Durumu

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerimiz satıştadır.