Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürdüğüm Cesa Yapı Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi, İstanbul'un Anadolu yakasında; Kadıköy, Maltepe, Ataşehir, Ümraniye ilçelerinde konut üretmiş ve halen üretmektedir.

Şirketimizin kuruluş amacı iştigal ettiği sektörde kaliteyi ön planda tutmak, nicelikten ziyade nitelikli konutlar üretebilmektir.Butik projecilik anlayışını özümsemek ve geliştirmektir. Ziyaretiniz sırasında hem bu çalışmalarımızı görmek imkanı hemde çalıştığımız bölgeye kattığımız değeri görme imkanı bulabileceksiniz.

Konut edinme ihtiyaç ve arzusuna, alıcının gözünden bakabilme kabiliyeti benim ve kadromun en önemli özelliğidir. Bunu şirket olarak müşteri mennuniyeti odaklı çalışmanın vazgeçilmez kriteri olarak görüyoruz.Yer seçimimizden, proje tasarlamaya, uygulamadan satışa kadar bünyemizde bulunan herkes bu kritere uyar ve gelişimine katkıda bulunur.

Takdir edersiniz ki, ticaretin ana kurallarını arz talep dengesi belirlemektedir. Başarılı olmanın yolu bu dengeyi iyi anlamaktan geçmektedir. Müşteri memnuniyeti en lüks konutu üreterek yakalanacak bir kavram değil, müşterinin ulaşabileceği konutu ideal koşullarda üreterek yakalanabilecek bir kavramdır. Bizi başarılı kılan bu değerlere olan hakimiyetimizdir. Müşterinin ulaşabileceği ekonomik değerde, en ideal konutu üretebilmektir. Bizi farklı kılan ise konut satmanın sadece tapu verip para almak olmadığı fikri ile, seçkin ve uyumlu insanları bir araya getirebilme politikamızdır.

Yollarımızın kesişmesi umuduyla;
Bize zaman ayırdığınız ve ziyaretiniz için teşekkür eder Saygılarımı sunarım.